Skoč na obsah Skoč na menu

EURO PUMPS TECH

Изделия
Изделия SUMY
Химическая промышленность

Zariadenia pre chemický priemysel

JSC "Sumy. MV Frunze "- strojárenský závod s kompletným výrobným cyklom – od vzniku podnikateľského  zámeru  až po expedíciu hotových výrobkov "na kľúč" a  následného technického servisu.

Inžinierska podpora výroby zariadení sa realizuje v  dvoch špecializovaných konštrukčných celkoch, ktoré boli založené  na základe projektových a konštrukčných  ústavov a ktoré sú vybavené  moderným a rozvinutým parkom experimentálnych testovacích zariadení. Inžinierska podpora sa realizuje aj prostredníctvom technologických riadiacich celkov, ktoré vyvíjajú progresívne technologické procesy výroby náhradných dielov a uzlov od procesu tavby materiálu až po montáž a skúšky vyrobeného zariadenia.

Odborní pracovníci závodu projektujú a vyrábajú základné a pomocné zariadenia podľa požiadaviek zákazníka vrátane technických a ekonomických parametrov, klimatických a seizmických požiadaviek na prevádzku.

Vysoká technická úroveň vyrobeného zariadenia sa dosahuje vďaka vysoko kvalifikovanému inžiniersko-technickému personálu, používaniu moderných poznatkov vedy a techniky, ako aj vďaka  niekoľkoročnej úzkej spolupráci s vedcami z viac ako dvadsiatich akademických a výskumných ústavov: JSC "Giap", JSC "VNIINEFTEMASH "(Moskva); "UKRGIAP» (Dneprodzerzhinsk); JSC "UKRHIMPROEKT" (Sumy); JSC "UkrNIIHimMash" HiPro  NIOCHIM (Charkov); Gnip "Himtehnologiya" (Severodonetsk) a ďalšie.

Závod vlastní rozsiahlu  metalurgickú výrobu, ktorá je vybavená automatickými komplexami s inštaláciou plynulého  odlievania ocele a vákuovo-kyslíkovou karbonizáciou ocele, ktorá zabezpečuje získanie vysoko legovanej ocele a nerezovej ocele s  hmotnosťou až 18 ton.

Pri zváraní  je používané automatické zváranie pod  vrstvou tavidlа,  automatické a poloautomatické zváranie v prostredí ochranných plynov,  zváranie oblúkom, odporové bodové a švové zváranie, zváranie elektrónovým zväzkom, rôzne druhy elektrotroskového  zvárania hrubostenných konštrukcií  a špeciálnych ocelí. Závod zaviedol automatické zváranie potrubia k potrubným sieťkam výmenníkov typu Orbita, Kometa, a Agat.

Na závode sa často používajú univerzálne nastaviteľné zváracie prístroje zn. Rejta spolu s manipulátormi s  nosnosťou od 10 do 100 ton. Tieto zariadenia, v ktorých je možná rýchla zámena jednotiek umožňujú realizovať automatické zváranie zváracím drôtom pod tavidlom a v prostredí ochranných plynov, elektrotroskové zváranie a zváranie oblúkom. Týmito zváracími prístrojmi sú vybavené všetky výrobné haly závodu.

     


© 2016 EURO PUMPS TECH, s.r.o., Все права сохранены. | веб-дизайн